Konkurs ze studentami Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

Konkurs ze studentami Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

O marce

Kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy Neboa są cenione przez konsumentów nie tylko ze względu na ich jakość i skuteczność. Wyróżniają się także wyjątkowym designem opakowań, wykonanych z materiałów z recyklingu, w tym z plastiku odławianego z oceanów.

Do współpracy nad tworzeniem brył nowych opakowań marka zaprosiła studentów Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Celem wspólnie zorganizowanego konkursu było zaprojektowanie opakowań, które będą spójne z aktualną, wyjątkową butelką marki. 

Jury konkursu, w skład którego wchodzili przedstawiciele ASP: prof. Grzegorz Niwiński, dr hab. Maciej Konopka, prof. Ksawery Piwocki oraz przedstawiciele firmy Eurus: Maciej Pawłowski – prezes zarządu oraz Małgorzata Włodarczyk – dyrektor marketingu, wyłoniło 3 twórców, których prace odznaczały się wyjątkową oryginalnością i funkcjonalnością. Nagrodzone projekty kreatywnie realizowały główne założenia Neboa w zakresie opakowań: zgodność z trendem less waste i wygoda użytkowania. 

Laureaci trzech pierwszych miejsc zostali uhonorowani nagrodami pieniężnymi, a autorzy wszystkich wyróżnionych projektów otrzymali zestawy kosmetyków Neboa.

Jestem Neboa - naturalne i wegańskie kosmetyki do pielęgnacji włosów, zamknięte w opakowaniach z plastiku odławianego z oceanów. Działam zgodnie z filozofią RESPECT THE NATURE – moją misją jest troska o Planetę! Dzięki produkcji moich opakowań, z oceanów odławiane są plastikowe odpady. Dbam o Ciebie, dbam i Planetę i dbam o przyszłość!

Napisz do nas