Neboa partnerem fundacji MARE i sponsorem kosza, oczyszczającego Bałtyk

Neboa partnerem fundacji MARE i sponsorem kosza, oczyszczającego Bałtyk

O marce

Neboa to marka, dla której troska o Planetę jest szczególnie ważna. Opakowania kosmetyków Neboa są produkowane z materiałów z recyklingu, w tym z plastiku odławianego z oceanów. Dzięki marce i produkcji jej designerskich butelek, z oceanów zniknęło już ponad 15 ton plastikowych odpadów! 

Jako marka polska, Neboa postanowiła zadbać nie tylko o kondycję oceanów, ale także naszego, rodzimego Morza Bałtyckiego, które jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych mórz na świecie. Dlatego Neboa została oficjalnym partnerem Fundacji MARE, a także sponsorem kosza PortBin, który oczyszcza Morze Bałtyckie z plastiku i został zainstalowany we współpracy z fundacją w nowej marinie na Wyspie Sobieszewskiej!

Czym jest PortBin?

  • PortBin to kosz, który marka Neboa zasponsorowała w ramach współpracy z fundacją MARE.
  • PortBin instaluje się bezpośrednio  w wodzie.
  • Kosz zbiera nie tylko plastikowe odpady, ale także zanieczyszczenia płynne.
  • Rocznie PortBin może wyłowić nawet do 1,5 tony plastiku!
  • Kosz nadaje się w 100% do recyklingu.
  • Kosz został zainstalowany w nowej marinie na Wyspie Sobieszewskiej przy ulicy Nadwiślanej 41.

Kosze morskie powinny znaleźć się w każdej marinie i w każdym porcie na naszym wybrzeżu, gdyż jest to efektywne rozwiązanie, które w mierzalny sposób poprawia jakość środowiska Bałtyku. Wybierając Neboa, dbasz o czystszy Bałtyk!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Obejrzyj materiał wideo: https://www.youtube.com/watch?v=vQ4H4XfRRPo&t=32s 

Jestem Neboa - naturalne i wegańskie kosmetyki do pielęgnacji włosów, zamknięte w opakowaniach z plastiku odławianego z oceanów. Działam zgodnie z filozofią RESPECT THE NATURE – moją misją jest troska o Planetę! Dzięki produkcji moich opakowań, z oceanów odławiane są plastikowe odpady. Dbam o Ciebie, dbam i Planetę i dbam o przyszłość!

Napisz do nas