Neboa sponsorem pokazu marki MO.YA FASHION

Neboa sponsorem pokazu marki MO.YA FASHION

O marce

Neboa jest tam, gdzie dobry design i sztuka. Opakowania naturalnych kosmetyków marki są tworzone nie tylko z myślą o naszej Planecie, ale także z myślą o wyjątkowym wyglądzie, który wzbogaci wnętrze każdej łazienki! Dlatego 31 sierpnia 2021 Neboa została jednym z głównych sponsorów pierwszego polskiego pokazu kolekcji „Sleepwalking” marki MO.YA fashion tworzonej przez Barbarę Piekut.

Zapierająca dech w piersi kolekcję stworzono w klimacie haute couture, a każda rzecz została uszyta ręcznie w manufakturze na Podlasiu. 

Zaproszeni goście nie tylko mieli możliwość podziwiać piękne kreacje, ale także mogli przetestować kosmetyki Neboa, które znalazły się w paczkach PRowych oraz na głównym stoisku marki. Dzięki designerskim opakowaniom brand doskonale wkomponował się w klimat pokazu, a następnego dnia wzbogacił wnętrza łazienek gości. 

Jestem Neboa - naturalne i wegańskie kosmetyki do pielęgnacji włosów, zamknięte w opakowaniach z plastiku odławianego z oceanów. Działam zgodnie z filozofią RESPECT THE NATURE – moją misją jest troska o Planetę! Dzięki produkcji moich opakowań, z oceanów odławiane są plastikowe odpady. Dbam o Ciebie, dbam i Planetę i dbam o przyszłość!

Napisz do nas