Neboa wspiera Bałtyk na World Cleanup Day!

Neboa wspiera Bałtyk na World Cleanup Day!

O marce

World Cleanup Day to międzynarodowy, coroczny program działań społecznych, którego celem jest oczyszczanie Planety z odpadów. Podczas akcji wolontariusze i lokalne organizacje sprzątają wyznaczone miejsca – lasy, ulice, zbiorniki wodne. Jedną z organizacji, włączających się w akcję w Polsce jest Fundacja MARE. Neboa przyłączyła się do inicjatywy pod hasłem „Sprzątamy Bałtyk”, aby 18 września 2021 zbierać śmieci zalegające na plażach. 

Mimo niesprzyjającej pogody, przedstawiciele marki pomogli w zbiórce śmieci, zalegających na plaży Gdańsk Brzeźno. 

Neboa działa zgodnie z filozofią RESPECT THE NATURE, dlatego nie mogło jej zabraknąć podczas wydarzenia, którego celem było bezpośrednie wsparcie naszej Planety, a także edukacja oraz uwrażliwianie społeczeństwa na zagrożenia dla środowiska naturalnego.

Jestem Neboa - naturalne i wegańskie kosmetyki do pielęgnacji włosów, zamknięte w opakowaniach z plastiku odławianego z oceanów. Działam zgodnie z filozofią RESPECT THE NATURE – moją misją jest troska o Planetę! Dzięki produkcji moich opakowań, z oceanów odławiane są plastikowe odpady. Dbam o Ciebie, dbam i Planetę i dbam o przyszłość!

Napisz do nas